Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Adrola Dushi ‘mahnit’ me paraqitjen e fundit

20:20 | 30 Qershor 2020

Adrola Dushi ka pozuar atraktive.

Adrola Dushi konsiderohet një ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

Duke u shfaqur tërësisht natyrale ajo ka arritur ta marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve dhe kjo është një prej arsyeve se përse ndiqet nga një numër i madh i tyre.

Adrola ka ‘mahnitur’ edhe me paraqitjen e fundit të saj, e veshur në mënyrë atraktive.

Në fotosesionin e realizuar ajo duket tejet seksi./Lajmi.net/