Adriana Matoshi tregon disa nga momentet më të vështira gjatë xhirimeve të filmit “Zana”

13:36 | 16 Shkurt 2020

Adriana Matoshi ka folur lidhur me rrugëtimin e saj si një ndër aktoret më të suksesshme shqiptare.

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, ka qenë së fundmi pjesë e emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo ka folur për sukseset që ka arritur në karrierë e nuk e la pa e përmendur edhe filmin “Zana”.

Adriana ka treguar se cilat kanë qenë momentet më të vështira gjatë xhirimeve dhe për ta parë intervistën e plotë e cila ka të bëjë me rrugëtimin e saj artistik ndiqeni intervistën e plotë të aktores./Lajmi.net/