Adelina Tahiri shfaqet atraktive në foton e fundit, mahnitë me format trupore

Në formën e këngëtares nuk ka ndikuar fare karantina.

ShowBiz

08/06/2020 17:50

Adelina Tahiri vazhdon të qëndroj në ballinat e mediave rozë, për shkak aktivitetit të saj në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e cila është nënë e një djali, ka publikuar një fotografi së fundmi në Instagram ku ka mahnitur me format e saj trupore për të cilat ia kanë lakmi edhe vajzat e reja.

Përndryshe, Adelina nuk ka publikuar ndonjë këngën që nga muaji korrik i vitit të kaluar, dhe nuk ka ndonjë paralajmërim për ndonjë projekt të ri. /Lajmi.net/