Abuzimi me vajzën e mitur në Shqipëri, Oriola kërcënon ata që nuk marrin pjesë në protestë

Oriola Marashi ka bërë reagimin e ashpër.

ShowBiz

03/06/2020 16:59

Më 4 qershor, ora 16:00 do të mbahet një marshim paqësor te “Nënë Tereza”, në shenjë proteste për të gjitha ato vajza të reja që kanë humbur fëmijërinë si pasojë e abuzimeve seksuale apo dhunimeve fizike, shkruan lajmi.net.

Kjo thirrje po bën jehonë në rrjet dhe të shumtë janë ata që e kanë ndarë foton në rrjetet e tyre sociale.

Ishte edhe modelja Oriola Marashi ajo e cila ka vepruar njësoj mirëpo pranë postimit nuk ka munguar reagimi i ashpër i saj.

Modelja madje ka kërcënuar ata që nuk do të dalin në protestë.

“Me datë 4 do ta shohim sa do të ngriheni për popullin tuaj! Ishalla nuk vini, edhe kush ka fol gam gam, do i kthehet në ham ham personalisht!”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos në Instastory.

Një vajzë 15-vjeçare u shantazhua dhe u përdhunua nga një 65-vjeçar që punonte si roje në shkollën ku ajo studionte./Lajmi.net/