“A po doni naj lajm a jo a”, Don Xhoni thyen heshtjen

Don Xhoni është ndër reperët më të komentuar në media rozë. Ai së fundmi është tejet aktiv në ‘instagram’. Don Xhoni ka postuar një foto dhe ka bërë një pyetje për ndjekësit e tij. “A po doni naj lajm a jo a” Si duket reperi po përgatit ndonjë projekt të ri muzikor. Don Xhoni gëzon…

ShowBiz

23/05/2024 08:56

Don Xhoni është ndër reperët më të komentuar në media rozë.

Ai së fundmi është tejet aktiv në ‘instagram’.

Don Xhoni ka postuar një foto dhe ka bërë një pyetje për ndjekësit e tij.

“A po doni naj lajm a jo a”

Si duket reperi po përgatit ndonjë projekt të ri muzikor.

Don Xhoni gëzon një audiencë mjaftë të madhe, dhe projektet e tij muzikore përqafohen pozitivisht nga pothuajse të gjitha mosha.