A ju kujtohet se çfarë ka bërë Ronaldo në debutimin me Unitedin (Video)

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo padyshim që ka treguar një spektakël të vërtetë në debutimin e tij me fanellën e Manchester United.

Sport

17/06/2015 17:36

Ronaldo momentalisht është lojtari më i mirë në botë, pasi e fitoi Topin e Artë në sezonin e kaluar.

Dhe, portugezi ka arritur të tregojë një paraqitje me të vërtetë spektakulare që në debutimin e tij me fanellën e Manchester United.

Për më shumë, shikojeni këtë video dhe binduni për spektaklin që ka treguar portugezi në debutimin e tij me United në takimin kundër Boltonit më 16 gusht të vitit 2003.

YouTube player