A janë pajtuar Enca dhe Noizy?! (Foto)

Prishja e raporteve mes tyre pati bërë bujë në medie.

ShowBiz

02/03/2017 22:24

Por, duket se Enca dhe Noizy nuk mund të qëndrojnë ndarazi nga njëri-tjetri për shumë kohë, shkruan lajmi.net

Siç duket, duke u bazuar në disa postime, Enca dhe Noizy janë pajtuar!

Kjo përshtypje ka ardhur nga një fotografi e Encës ku shihet se është bashkë me mbesën e reperit.

Madje, fotos ajo ia ka lënë edhe një shkrim ku vajzën e ka qujatur si shoqja e saj e vogël!

Nëse Enca ka shoqëri me familjen e reperit,atëherë a nënkupton që ajo dhe Noizy janë pajtuar?!/Lajmi.net/

17102033_2244975335727955_1609842898_n