A është në lidhje dashurie? Tregon vet Atdheu

ShowBiz

17/06/2022 20:56

Sot u transmetua episoda e radhës e emisionit “Mirage”.

Fytyra publike të ftuar dhe materiale ekskluzive ishin pjesë e këtij edicioni, shkruan lajmi.net

Njëri nga të ftuarit ishte edhe ush-protagonisti i sezones së dytë të “Për’Puthen”.

Atdheu tregoj shumë gjëra lidhur me aspektin personal dhe atë profesional.

Ndër tjerash ai tregoj se dhe a është në lidhje.

Ndiqeni videon për ta kuptuar këtë:   /Lajmi.net/ 

YouTube player