A është ky modeli i zhveshjes së verës? (FOTO) – Lajmi.net
A është ky modeli i zhveshjes së verës? (FOTO)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 19:48, 11 May 2018
Trendi i ekspozimi të gjoksit nga poshtë është rikthyer fuqishëm këtë verë, dhe duket se shumë yje të showbizit e pëlqejnë.

Pasi u bë i famshëm për herë të parë në vitin 2002 nga Christina Aguilera, ky model zhveshjeje është bërë i preferuari për shumë personazhe të njohur.

Në galerinë e mëposhtme do të njiheni me disa prej tyre:

1326587 1326588 1326589 1326591 1326592 1326593 1326594 1326595 1326596 1326597 1326598 1326599 1326600 1326601 1326602 1327366 1327431 1327447

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO