A është kjo Jennifer Lopez?

Casper Smart, i dashuri i të famshmes J-Lo vendosi t’i bëjë publike fotot që kishin bërë gjatë një vikendi në shtëpi, mirëpo këngëtarën rrallë herë e keni parë kështu.

Fun

04/02/2016 12:19

Ai thotë se shpreh përmes tyre natyrshmërinë e një femre të bukur pa grim. Këngëtarja e e muzikës pop, shihet në momente të pazakonta me flokët e saj të parregulluara, dhe duke shtrembëruar fytyrën e saj, transmeton lajmi.net. Gjithashtu a’i postoi edhe një video në instagram.

Nuk duket ashtu siç jeni mësuar ta shihni, “seksi” dhe “ekstravagante”. /Lajmi.net