2po2 dhe Ermal Fejzullahu publikojnë projektin e përbashkët (Video)

Reperi 2po2 dhe këngërtari i njohur Ermal Fejzullahu e kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët.

ShowBiz

03/12/2016 19:18

‘Palaço’ mban titullin kënga më e re, teksin e së cilës e ka shkruar vetë 2po2, shkruan lajmi.net

Me video janë marrë Max Production ndërsa muzikën e kanë punuar Mixey dhe Authentic Entertainment.

Në brendi të këtij teksti ka shumë mesazhe ashtu siç 2po2 preferoj t’i transmetoj te fansat. Kjo këngë në minutat e parë të publikimit ka filluar të pëlqehet e dyshja mbeten si më të pëlqyerit të momentit të cilët edhe po i mbajnë publikun me hite të reja./lajmi.net

YouTube player