Sara Gjordeni tregon momentin kur për herë të parë kuptoj që është shtatzënë

Sara Gjordeni ka treguar për momentin kur mësoi që është shtatzënë për herë të parë. Ajo ka treguar që ka qenë moment rastësor, shkruan lajmi.net. “Unë i bëra testet, kam bërë dy teste, i kam lënë në ballkon edhe i pash që janë negativ dhe u mërzita. I tregova edhe Bardhi dhe i thash pse…

ShowBiz

29/05/2024 13:56

Sara Gjordeni ka treguar për momentin kur mësoi që është shtatzënë për herë të parë.

Ajo ka treguar që ka qenë moment rastësor, shkruan lajmi.net.

“Unë i bëra testet, kam bërë dy teste, i kam lënë në ballkon edhe i pash që janë negativ dhe u mërzita. I tregova edhe Bardhi dhe i thash pse kështu funksionon dhe të presim edhe pak mos t’i hedhim direkt se në fakt doja t’i hidhja direkt”, ka thënë ajo.

Sara me tej është shprehur se tezja e saj ka qenë personi i parë të cilës i kishte treguar.

“Bardhi u fut brenda dhe vazhdoj punët e veta nuk u kujtua më, ndërkohë mua më rrinte mendja vetëm atje, shkoja i shihja çdo 2 minuta, pastaj i harrova fare. Kur shkova pas pak i marr ishin dy vija tek të dy testet, i shikoj dhe marr tezën në telefon dhe i tregoj, ajo fillon dhe qan”, ka thënë Sara.

Ish banorja tregon edhe reagimin e Bardhit kur kuptoj që po bëhej baba.

Sara ka thënë që Bradhi ka mbetur i habitur dhe ka qenë një moment i pa besueshëm për të dytë./Lajmi.net/

YouTube player