Noizy dhe Tayna bashkojnë forcat, a po e paralajmëron dyshja një këngë të përbashkët?

Pas shumë zërave për një këngë të përbashkët, siç duket Tayna dhe Noizy më në fund po i japin fund pritjes së fansave për një projekt së bashku. Në bazë të postimit të Noizyt, kënga pritet të jetë një projekt veror. Reperi përmes Instagramit, ka treguar se projekti është drejt finalizimit nga ana vizuele, shkruan…

ShowBiz

09/07/2024 19:37

Pas shumë zërave për një këngë të përbashkët, siç duket Tayna dhe Noizy më në fund po i japin fund pritjes së fansave për një projekt së bashku.

Në bazë të postimit të Noizyt, kënga pritet të jetë një projekt veror.

Reperi përmes Instagramit, ka treguar se projekti është drejt finalizimit nga ana vizuele, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë përfolur qe një kohë se do të sjellin një këngë së bashku, por deri sot nuk ka pasur asgjë konkrete.

“Mama dhia  juaj”, është shprehur këngëtari./Lajmi.net

Postimi i bashkangjitur: