Anita nuk i ndal stereotipet: Thashethemet janë për vajzat

Anita Haradinaj është një nga opinionistet e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova. Ajo u përfol shumë për debatin që pati me Ganiun, debat ky qe nga publiku jashtë u konsiderua si bullizim ndaj tij, shkruan lajmi.net. Në prajmin e sotëm u diskutuan shumë thashethemet e Shqipës dhe Adrit, e këtë e komentoi…

ShowBiz

20/11/2023 22:24

Anita Haradinaj është një nga opinionistet e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova.

Ajo u përfol shumë për debatin që pati me Ganiun, debat ky qe nga publiku jashtë u konsiderua si bullizim ndaj tij, shkruan lajmi.net.

Në prajmin e sotëm u diskutuan shumë thashethemet e Shqipës dhe Adrit, e këtë e komentoi edhe Anita.

“Thashethemet janë për vajza” i tha ajo Adrit që sipas saj ka rënë në grackën e Shqipës.

Anita po komentohet shumë nga publiku pas çdo deklarate që jep. /Lajmi.net/ 

YouTube player