“18 vjeçe në Rugovë”, Diellza publikon foto të vjetër e veshur me veshje kombëtare

Diellza Kolgeci është kthyer prapa në kohë.

ShowBiz

24/10/2020 10:32

Diellza Kolgeci u bë nostalgjike me fotografinë e fundit, të cilën e ndau me ndjekësit në Facebook, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh, bukuroshja shihet me veshje kombëtare, kurse ishte fotografuar kur kishte vetëm 18 vjeçe.

“18 vjeqe ne Rugove”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, ku shihet se nuk ka ndryshuar pothuajse aspak gjatë këtyre viteve.

Kujtojmë se Diellza dhe partneri i saj Fisniku, janë prindër të një vajze. /Lajmi.net/