Neymar e pëson keq për ditëlindje

Rafinha Alcantara ia ka uruar ditëlindjen në mënyrë qesharake Neymarit.

Sport

05/02/2016 23:07

Ai iu është afruar dhe ia ka përplasur një copë torte në fytyrë.

Neymar është zgjuar menjëherë për t’ia kthyer, ndërsa rasti ka shkaktuar të qeshura në zhveshtore, përcjellë “Lajmi.net”.

Videoja është shpërndarë në rrjetin social Twitter nga Rafinha.

https://www.instagram.com/p/BBawe2lCc6O/?taken-by=rafinhaaa93