‘Your Song’ nga Rita Ora po vjen me klip, publikohen pamje (Foto/Video) – Lajmi.net
‘Your Song’ nga Rita Ora po vjen me klip, publikohen pamje (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:09, 19 June 2017
Kënga 'Your Song' ani pse erdhi vetëm në versionin akustik u pëlqye mjaft nga fansat e Rita Orës, dhe mori shumë klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

Mirëpo këngëtarja nuk është mjaftuar me kaq dhe këngës ka vendosur t’ia realizoi edhe klipin, shkruan lajmi.net

Mediat e huaja kanë publikuar disa nga fotografitë e realizuara gjatë xhirimeve të klipit të cilat si duket po shkojnë për mrekulli.

Rita ka marrë vëmendjen si zakonisht vetëm me fotografi e klipi pritet të publikohet shumë shpejt./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rita Ora

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool