Voskopojë, gjendet predhë e Luftës II Botërore – Lajmi.net
Voskopojë, gjendet predhë e Luftës II Botërore
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 16:26, 13 March 2018
Një predhë e vjetër e Luftës II Botërore është zbuluar nga punëtorët që kryenin punime në rrugën e Voskopojës.

Predha ka përmasa të mëdha dhe policia ka rrethuar menjëherë zonën.Si zakonisht në këto raste, priten xhenierët që kryejnë shpërthimin.

Gjetja e të tilla municioneve të vjetra nuk është e rrallë në Shqipëri.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush