Vjosa Osmani dënon sulmin ndaj Vehbi Kajtazit – Lajmi.net
Vjosa Osmani dënon sulmin ndaj Vehbi Kajtazit
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:55, 13 October 2017
Vjosa Osmani
Vjosa Osmani
Deputetja e LDK-së Vjosa Osmani përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka reaguar lidhur me sulmin që ju është bërë sot gazetarit Vehbi Kajtazi

Osmani ka thënë që një akt i tillë është i tmerrshëm dhe i turpshëm.

Shteti po i mbyll sytë para sulmeve të tilla ka shkruar Osmani

Ky është statusi i plotë i Vjosa Osmanit në Facebook:

Diktatura ndaj fjalës së lirë mbillet kështu. E tmerrshme dhe e turpshme. Tanimë kanë humbur kuptim thirrjet për hetime sepse shteti po i mbyllë sytë para sulmeve të tilla.

Fjalët kyçe: Vjosa Osmani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble