Vetëm në Kosovë: Punimet në këtë palestër kanë nisur para 10 vjetësh, ende nuk është gati (FOTO) – Lajmi.net
Vetëm në Kosovë: Punimet në këtë palestër kanë nisur para 10 vjetësh, ende nuk është gati (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:20, 12 March 2017
Klubi i Rahovecit iu është drejtuar me një letër ministrit të sportit, Kujtim Shala dhe ministrit të financave, Avdullah Hoti, për zvarritjen e punimeve në Palestrën e Sportit në Rahovec.

Një gjë të tillë, Rahoveci e ka bërë përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook.

Rahoveci thotë që kjo palestër ka nisur të ndërtohet para 10 vjetësh, duke kërkuar mbylljen më të shpejtë të punimeve.

Më poshtë mund ta lexoni njoftimin e plotë të Rahovecit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

Fjalët kyçe: Rahoveci

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble