Monaco – Lajmi.net

Prince Albert II zbulon klubin e Mbappes për sezonin e ardhshëm (FOTO)

Prince Albert II nuk beson se Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco. ...

18 May, 2017Lexo më shumë

A e dini pas sa viteve është shpallur Monaco kampion i Francës?

Monaco ka fituar ndaj Saint Etienne me rezultat 2-0 dhe kështu është shpallur kampion në Ligue 1....

17 May, 2017Lexo më shumë

Mbappe ‘zbulon’ klubin e ri në Instagram (FOTO)

Kylian Mbappe ka pëlqyer një fotografi të dyshes së Real Madridit, Raphael Varane dhe Karim Benzema duke shtuar spekulimet se mund të transferohet në Santiago Bernabeu. ...

17 May, 2017Lexo më shumë