Hamilton – Lajmi.net

Hamilton tradhton Ritën? Ja me cilën femër kapet “mat” (Foto)

Kampinoi i botës në Formula 1 Lewis Hamilton është duke shijuar në maksium pushimet e tij....

21 July, 2016Lexo më shumë

Lewis Hamilton fiton në Çmimin e Madh të Kanadasë

Kjo është fitorja e pestë e britanikut në këtë pistë, derisa në vendin e dytë ka përfunduar vozitësi i Ferrarit, Sebastian Vettel, kurse i treti ishte Walter Botas nga Williams, transmeton lajmi.net....

12 June, 2016Lexo më shumë

Përfundon gara në Silverstone, ja kush fitoi

Lewis Hamilton ka arritur të triumfojë në çmimin e madh të Britanisë së Madhe, duke lënë pas vetës së tij Nico Rosbergun dhe Sebastian Vettelin....

5 July, 2015Lexo më shumë