Fahriye Evcen – Lajmi.net

Lajmeve për ndarjen nga Buraku, u përgjigjet Fahriye

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë ndër çiftet më të përfolura në shoubizin turk....

4 March, 2018Lexo më shumë

Vendimi që mori aktorja turke pas martesës me Burakun

Gjatë vitit 2017 bëri bujë në mediet turke lajmi për martesën e aktorit të njohur turk Burak Ozcivit me aktoren Fahriye Evcen....

28 January, 2018Lexo më shumë

Një fëmijë për Vitin e Ri? Çifti i famshëm u përgjigjet fansave

Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen janë ndër çiftet më të përfolur të këtij viti në Turqi....

24 December, 2017Lexo më shumë