Drita – Lajmi.net

Shekulli 21, shikoni në çfarë fusha zhvillohet Superliga jonë

Drenica e Drita luajnë pa gola Drenica dhe Drita kanë marrë nga një pikë nga ndeshja që u zhvillua në fushën me baltë të Skenderajt, që pos që nuk prodhoi lojë të mirë, nuk e solli asnjë gol....

22 November, 2017Lexo më shumë

Kjo është ngjarja e radhës komike në futbollin kosovar

Pas ndeshjes e ku fitore shënuan vendasit, erdhi radha për intervistat e dy trajnerëve....

11 October, 2017Lexo më shumë

Deklaratat e trajnerëve pas derbit Drita-Gjilani

Drita dhe Gjilani kanë ndarë pikët në ndeshjen e vlefshme për javën e shtatë të Vala Superligës së Kosovës në futboll, pasi kanë barazuar me rezultat 1:1....

28 September, 2017Lexo më shumë