Blero – Lajmi.net

Ekskluzive: Blero pjesë e ‘Albanian Star’, ky është roli i tij (Video)

Këngëtari i mirënjohur shqiptar dhe shumë i talentuar, Blero Muharremi, ka konfirmuar pjesëmarrjen në spektaklin e talentëve të këndimit, Albanian Star. ...

18 May, 2017Lexo më shumë

A e keni parë Tarën me veshje kombëtare? Ja si duket ajo (Foto)

Tara, vajza e këngëtarit edhe pse e vogël në moshë, është e angazhuar me jetën e artit dhe kulturës....

17 May, 2017Lexo më shumë

Kështu do të duket shtëpia luksoze e Bleros dhe Afronës (Foto)

Çifti Blero dhe Afrona tashmë kanë nisur hap pas hapi që rrugën e tyre të përbashkët ta ndërtojnë deri në detaje....

15 May, 2017Lexo më shumë