Sonte Juventus-Lazio, formacionet e Superkupës së Italisë (FOTO) – Lajmi.net
Sonte Juventus-Lazio, formacionet e Superkupës së Italisë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 8:28, 13 August 2017
.

Sonte me fillim prej orës 20:45, në “Olimpico” zhvillohet sfida e Superkupës së Italisë.

Kampioni dhe fituesi i Kupës, Juventus, sfidon finalistin e Kupës, Lazion, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë i keni formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Juve llogaritet favorit absolut për të fituar këtë takim. /Lajmi.net/

2144276 2144657

Fjalët kyçe: Juventus, Lazio

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball