Shaqiri flet pas shortit të Kupës së Botës, ku e pret përballja me Serbinë dhe Brazilin – Lajmi.net
Shaqiri flet pas shortit të Kupës së Botës, ku e pret përballja me Serbinë dhe Brazilin
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 18:02, 1 December 2017
Xherdan Shaqiri është ndarë i kënaqur me shortin e fazës së grupeve të Kupës së Botës.

Në Moskë, sot është hedhur shorti për Kupën e Botës që në vitin 2018 organizohet në Rusi.

Xherdan Shaqiri që përfaqëson Zvicrën, do të jetë pjesë e grupit E, së bashku me Brazilin, Serbinë dhe Kosta Rikën.

Djaloshi nga Zhegra e Gjilanit, në Instagram ka mirëpritur përballjet e këtij grupi.

“Hmm më pëlqen ky short! Po juve?! Mezi pres të luaj verën e ardhshme Botërorin e dytë për mua”, ka shkruar Shaqiri./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Xherdan Shaqiri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble