Rita Ora nis pushimet me familje, vjen në top-formë nga Italia – Lajmi.net
Rita Ora nis pushimet me familje, vjen në top-formë nga Italia
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:33, 10 August 2018
Pas koncerteve të shumta, këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është duke shijuar disa ditë pushimi.

Kësaj radhe, Ora ka vendosur që pushimet t’i kalojë së bashku me familjen e cila momentalisht është në Itali, shkruan lajmi net.

Nga atje, nuk ka ngurruar të sjell imazhe dhe video të shumta ku siç shihet po argëtohet pafund me nënën e saj, Verën.

Vera ditë më parë ndau me ndjekësit disa fotografi duke përgatitur ushqimin tradicional, flijën e që tregoi edhe për përbërësit e saj.

Nënë e bijë po shfaqen mjaft në formë, madje Vera po e sfidon edhe Ritën me format trupore. /Lajmi.net/

Pra-day 🍑

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO