Rina apo Tayna? Adelina Berisha befason me përgjigjen e saj – Lajmi.net
Rina apo Tayna? Adelina Berisha befason me përgjigjen e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:40, 12 July 2018
Adelina Berisha vazhdon të mbetet po aq e dashur për publikun qysh nga fëmijëria.

E pasi tani dy artistet e reja të estradës Rina dhe Tayna kanë rrëmbyer vëmendjen e shtypit rozë nuk kanë shpëtuar pa u komentuar edhe nga këngëtarja Berisha, shkruan lajmi net.

E pyetur nga fansat se kë pëlqen më shumë Taynën apo Rinën, përgjigja e Adelinës befason teksa zgjedh Taynën.

Edhe pse dyshja janë duke punuar fuqishëm në projekte të reja dhe me stil më ndryshe ngaqë jemi mësuar të shohim.

Ndërkaq, Adelina së shpejti do të sjell këngën e re për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO