Rikthimi në kohë i Victoria Beckham (Foto) – Lajmi.net
Rikthimi në kohë i Victoria Beckham (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:51, 19 March 2017
Ish anëtarja e Spice Girls, nuk hezitoi aspak të tregojë edhe në këto ditë se hapat e famës i mori në vitet 1990.

Madje Victoria atë botë u quajt dhe Spice Posh, e këtë pseudonim 42 vjeçarja zgjodhi ta paraqes edhe në pijen e saj të preferuar këtë të diel, përcjellë Klan Kosova.

Këtë gjë e bëri të ditur dhe djali i saj Romeo, i cili në rrjetin social Instagram publikoi një fotografi të pijes së nënës së tij Victorias ku gjendej mbishkrimi Posh.

Fjalët kyçe: Victoria Beckham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble