Regjistronin seks në vende publike, arrestohet çifti i porno-amatorve (Foto) – Lajmi.net
Regjistronin seks në vende publike, arrestohet çifti i porno-amatorve (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 12:23, 8 September 2017
Regjistronin porno amatoriale në vende publike dhe për këtë janë arrestuar. Leslie Sessions, 30 vjeçe dhe burri i saj Derek Calloway, 37-vjeç janë bërë protagonistë të disa videove me “pullë të kuqe” dhe më pas i kanë shpërndarë imazhet në rrjet.

Sipas “The Sun” imazhet vijnë nga Trumann, një qytet në Arkansas ku çifti jetonte bashkë me dy fëmijët e tyre.

Dyqane, parqe publike, pube janë disa nga skenarët e filmave të tyre derisa policia ra në gjurmët e tyre dhe i ndaloi.

Në këtë mënyrë çifti kishte ngritur një biznes që u jepte 800 dollarë në muaj. Mjaftonte të bënin seks në ambiente publike dhe ta postonin në Twitter.

Çifti është akuzuar për akte të turpshme në vende publike, por të dy e mohojnë akuzën. Të dy rrezikojnë një dënim deri në 7 vjet burg. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Çifti, Rrugë, seks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball