Pse Zaimina e refuzoi Robertin për ta kaluar një natë? (Video) – Lajmi.net
Pse Zaimina e refuzoi Robertin për ta kaluar një natë? (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:50, 21 April 2017
Në rubrikën ‘Kë zgjedh’ të emisionit ‘Mirage’ protagonist ishte Zaimina Vasjari.

Ajo u pyet se më cilin këngëtar të skenës do të dëshironte ta kalonte një natë, shkruan lajmi.net

Mirëpo, Zaimina refuzoi Robertin dhe për këtë ka një arsyeje të cilin mund ta kuptoni në videon më poshtë:

Fjalët kyçe: Mirage, Roberti, Zaimina Vasjari

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown