Përforcimi i ri i Milanit është …. 39 vjeç (FOTO) – Lajmi.net
Përforcimi i ri i Milanit është …. 39 vjeç (FOTO)
Autori: Lajmi.net ListaSport 8:39, 3 January 2017
Milan është afër transferimit të portierit Marco Storari nga rivali i Serie A, Cagliari.

Marco Storari është në prag të rikthimit në Milan.

Portieri 39-vjeç do të largohet nga Cagliari për të marrë rolin e zëvendësuesit të Gianluigi Donnarummas në San Siro, raporton “Calciomercato”.

Storari ka vendosur të largohet nga Cagliari pas mosmarrëveshjeve me drejtuesit e klubit, përcjell “lajmi.net”.

Ai do të nënshkruajë me Milanin deri më 30 qershor të vitit 2017.

Zyrtarizimi i marrëveshjes pritet të bëhet pas rikthimit të nënkryetarit Adriano Galliani për përmbylljen e procesit të shitjes së klubit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Cagliari, Marco Storari, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown