Pas Luanës edhe Fjolla ‘ndezë’ fansat, del vetëm me të brendshme në shtrat – Lajmi.net
Pas Luanës edhe Fjolla ‘ndezë’ fansat, del vetëm me të brendshme në shtrat
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:28, 14 February 2018
Siç duket e kanë vendosur t’i lënë pa gjumë gjithë meshkujt.

Pos Luana Vjollcës që në Instagram hodhi një foto tjetet të nxehtë, tani është radha e Fjolla Morinës ta bëj një gjë të tillë, shkruan lajmi.net

Këngëtarja një foto e ka hedhur në Facebook, ku ka treguar ndryshimin e bërë në flokë, pasi i bëri të zeza dhe të shkurta.

Por, në fakt vëmendja shkon te trupi i saj.

E veshur me të brendshme dhe e ulur mbi shtrat, pos qe dukej seksi, Fjolla ua bëri me të bukur këtë natë për ata që janë beqarë e nuk kanë me kë të festojnë./Lajmi.net/

27971583_1763304583977847_6703644960439754012_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO