Pas ‘Falja e Gjakut’, Gold AG paralajmëron duetin e radhës? – Lajmi.net
Pas ‘Falja e Gjakut’, Gold AG paralajmëron duetin e radhës?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:11, 9 October 2018
"Hajredin Pasha po i bjen Radikës", është kënga me të cilën u bë më i njiohur, Arif Vladi.

Ky projekt i tij më vonë u bë remake edhe nga këngëtarë të tjerë të estradës përfshirë Ermal Fejzullahun dhe Sinan Hoxhën, shkruan lajmi net.

Dhe tani është reperi nga Presheva, Gold Ag i cili ka publikuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë artistit të njohur, Arif Vladit.

“Arif Vladi & Gold 💥”, shkruan ai.

Nuk dihet nëse reperi është duke bashkëpunuar me të pasi nuk ka bërë të ditur asgjë në bazë të këtij postimi.

“Falja e Gjakut”, është kënga e re e Gold Ag e lansuar para pak ditësh. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Arif Vladi & Gold 💥👐🏽🇦🇱

A post shared by Gold AG (@arianagushiages) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO