Paralajmërimi i frikshëm: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam – Lajmi.net
Paralajmërimi i frikshëm: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 22:55, 5 December 2017
I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit.

Ish-ministri tha se rezervuari dhe është gati për t’u çarë, çka do të sillte një situatë katastrofale për Golemin.

Rezervuari i Manskurisë është gati duke u çarë dhe po u ça ai rezervurar, të gjitha pallatet dhe ndërtesat në Golem do të merren para nga një cunam i vërtetë. Nuk mund të lihen rezervuaret dhe ujrat në menaxhimin e Bashkive dhe organeve lokale”-u shpreh ai.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO