Një nuse tradicionale si Teuta Selimi! Publikon foto me bashkëshortin – Lajmi.net
Një nuse tradicionale si Teuta Selimi! Publikon foto me bashkëshortin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:03, 12 October 2018
Është një nga këngëtaret më së paku të përfolura për jetën e saj private.

Kjo ngase Teuta Selimi prej vitesh është e martuar dhe gëzon një martesë të shëndoshë e cila është nënë e dy fëmijëve, shkruan lajmi net.

Ajo asnjëherë nuk ka hezituar të shprehet se është shumë e lumtur nga martesa e saj, por që imazhet me bashkëshortin janë të rralla.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku shfaqet me veshje tradicionale përkrah bashkëshortit të saj.

“Her me lira e her pa lira”, shkruan ajo.

“Lej lej”, është projekti i fundit i publikuar nga Teuta në bashkëpunim me reperin, Agon Amiga. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Her me lira e her pa lira

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi_) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO