Në prag të ditës së të dashuruarve, Olta ‘përvëlon’ me fotosesionin e ri – Lajmi.net
Në prag të ditës së të dashuruarve, Olta ‘përvëlon’ me fotosesionin e ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:36, 13 February 2018
Që në kohën kur ishte banore e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother, ajo gjithmonë është dalluar për bukurinë dhe format e saj fizike.

Bëhet fjalë për Olta Shetën, vajzën e cila pas daljes nga Big Brother 3 iu përkushtua botës së modelingut por dhe biznesit.

Duke qenë se pak orë na ndajnë nga 14 shkurti, festa e të dashuruarve, Olta ka vendosur të realizojë në set fotografish në dëbore në Brezovicë të Kosovës, e veshur me ngjyrën karakteristike të kësaj feste, të kuqen.

olta3 olta1

E ftuar në emisionin Proçesi Sportiv, modelja shprehet se duke qenë se është edhe tifoze e Partizanit, ka zgjedhur këtë ngjyrë..tch

 

Fjalët kyçe: Olta Sheta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper