Në këtë mënyrë Geti ka zgjedhur t’i falenderoj ata që ishin në dasmë (Foto) – Lajmi.net
Në këtë mënyrë Geti ka zgjedhur t’i falenderoj ata që ishin në dasmë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:02, 13 September 2017
Mbrëmjen e 10 shtatorit, reperi Getoar Selimi dhe tashmë gruaja e tij Marina Vjollca - Selimi dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.

Në një dasmë madhështore të organizuar detajisht në Durrës te Gjiri i Lalezit ishin të pranishëm një numër i madh i njerëzve, familjarë, miq, kolegë etj, shkruan lajmi.net

Për prezencën e tyre dhe atmosferën që ata krijuan sigurisht se nuk ka pasur se si të mungoi falenderimi publik i Getit.

”Faleminderit Zotit ,familjeve dhe juve qe ishit prane nesh ne keto momente shume te rendesishme dhe te paharrushme per ne 🙏”, ka shkruar ai.

Geti ka zgjedhur disa foto të dasmës dhe tek të cila e ka shkruar po atë mbishkrim./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO