Në këtë datë publikohet kënga e re nga Ronela Hajati – Lajmi.net
Në këtë datë publikohet kënga e re nga Ronela Hajati
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:39, 13 June 2018
"Maje men", është projekti i fundit që ka publikuar.

Dhe tani Ronela Hajati është në përgatitje të projektit të ri xhirimet e së cilit tashmë i ka përfunduar, shkruan lajmi net.

Pas “Maje men”, ajo kësaj radhe do të sjell këngën “Do ta luj”, që ka bërë të ditur se nesër do të publikohet.

“Nesër, #dotaluj”, është mbishkrimi sipër imazhit.

Kënga e fundit “Maje men”, tashmë numëron mbi 1 milion klikime në kanalin zyrtar Youtube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO