Në jetën reale janë rivalë por ja çka kanë të përbashkët Noizy dhe Stresi – Lajmi.net
Në jetën reale janë rivalë por ja çka kanë të përbashkët Noizy dhe Stresi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:59, 11 October 2018
Dikur ishin miq e sot janë rivalë.

Por, reperët nga Shqipëria, Noizy dhe Stresi kanë një gjë që i ka bashkuar sot, shkruan lajmi.net

Fjala është për emrat e tyre që janë bërë pjesë e librave shkollorë.

Ata ndarazi në rrjetet sociale kanë publikuar fotografi në rrjetet sociale ku shihet se kanë shprehur habinë dhe gëzimin në të njëjtën kohë që emrat e tyre përmenden në tekstet shkollore!/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO