Ndërsa, kështu ju thotë Enca: Natën e mirë! (Foto) – Lajmi.net
Ndërsa, kështu ju thotë Enca: Natën e mirë! (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:40, 12 August 2017
Enca Haxhia nuk ka të ndalur së provokuari me imazhe në të cilat tregon asetet e saj.

Mëngjesin e ditës së sotme, Enca ka publikuar një foto shumë provokuese me të pasmet në pasqyrë, shkruan lajmi.net.

Pas asaj fotoje të “nxehtë” të mëngjesit, Enca erdhi me foton e minutave të fundit të ditës së sotme, gjegjësisht atë për natë të mirë.

Kësaj radhe, ajo ekspozoi gjoksin e bujshëm dhe me këtë fotografi tregoi se ishte bërë gati për të dalur. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Enca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels