Motra e Elvis Pistës kandidate për deputete nga PDK-ja – Lajmi.net
Motra e Elvis Pistës kandidate për deputete nga PDK-ja
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 0:33, 20 May 2017
Beatrisa Pista, motra e Elvis Pistës është nominuar si kandidatë për deputete nga PDK-ja.

 

Nga emrat e siguruar nga lajmi.net, figuron edhe emri i Beatrisa Pistës.

Elvis Pista gjithashtu ishte anëtar i PDK-së dhe kandidat për deputet, i cili u vra para tri vitesh. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Beatrisa Pista

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble