Moti për sot – Lajmi.net
Moti për sot
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 7:39, 17 May 2018
Në Kosovë do të jetë mot kryesisht me diell, pasdite me re e lagësht dhe me stuhi afatshkurtër, kryesisht në jugperëndim, në perëndim dhe në lindje.

Temperatura më e ulët do të jetë nga gjashtë në 12.

Ndërsa, më e larta e ditës nga 22 në 25 gradë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO