Moderatorja amerikane bën yoga komplet lakuriq (Foto/Video +18) – Lajmi.net
Moderatorja amerikane bën yoga komplet lakuriq (Foto/Video +18)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 9:53, 19 May 2017
Prezantuesja televizive nga Amerika, përsëri ka dal në qendër të vëmendjes

Prezantuesja televizive nga Amerika, përsëri ka dal në qendër të vëmendjes

Jenny Scordamaglia është e njohur për publikun se ajo vazhdimisht del lakuriq në emisionet e saj, dhe poashtu kësaj here nuk është se ka vepruar ndryshe.

Ditë më parë ajo ka lejuar që të filmohet nga kamerat duke bërë dush dhe videoja e saj është parë shumë herë, transmeton lajmi.net.

Poashtu edhe kësaj here ajo ka dal lakuriq, por kësaj here nuk ishte vet, ajo së bashku me Elia Adams, këto bukuroshe hoqën të gjitha rrobat dhe filluan të bënin yoga lakuriq. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Jenny Scordamaglia, Yoga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy