Me veshje tradicionale dhe barkun e rrumbullakët, Emina me mesazh për fëmijët e saj – Lajmi.net
Me veshje tradicionale dhe barkun e rrumbullakët, Emina me mesazh për fëmijët e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:00, 16 May 2018
Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj po gëzon një jetë përallore.

Ajo ka disa vite që është e martuar me milionerin iraniano-amerikan, Sam Nazarian, shkruan lajmi.net.

Çifti tashmë janë në pritje të një fëmije të dytë, ndërkaq janë prindër të vajzës Ella Faria.

Edhe pse, Emina ka kohë që është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ajo nuk ngurron të shfaq para publikut vlerat kulturore dhe traditat shqiptare.

Përmes imazhit të fundit që ka publikuar, Cunmulaj shfaqet me veshje tradicionale shqiptare e cila ka një mesazh për fëmijët e saj.

“E vogëla ime! Të premtoj që do t’i jap të gjitha vlerat që unë i kam marrë prej nënës time, të premtoj që çdo herë do të kujtoj që nga cili vend vjen nëna juaj dhe që ndjehet shumë krenare për të… Kultura ime është gjëja më me vlerë që kam dhe do ju mësoj ty dhe Elli Faria për bukuritë e saj”,- shkruan ajo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO