Me këtë datë publikohet kënga e re nga Teuta Selimi – Lajmi.net
Me këtë datë publikohet kënga e re nga Teuta Selimi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:20, 7 December 2018
Teuta Selimi përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin e saj më të ri.

Teuta Selimi përmes një statusi në llogarinë e saj në Instagram ka njoftuar fansat rreth këngës së saj të re, shkruan lajmi.net.

Projekti mban titullin “Zemren fale”, kurse publikohet të hënën në orën 18:00 në kanalin YouTube.

“Te Henen ne ora 18:00 premiere ne kanalin tim Youtube, ju lutem abonohuni (subscribe) pasi ta keni degjuar kengen! Flm per perkrahjen tuaj, ju dua”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Teuta Selimi është “Lej Lej”, në duet me Agon Amigën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO