“Mbylli Sytë” po vjen nga Blero, imazhe nga klipi – Lajmi.net
“Mbylli Sytë” po vjen nga Blero, imazhe nga klipi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:30, 13 October 2017
Këngëtari Blero Muharremi po vjen me këngë të re.

Ai tashmë ka bërë të ditur lajmin se kënga quhet ‘Mbylli Sytë’ dhe se do të publikohet me datën 17 tetor, shkruan lajmi.net

E tani, është publikuar edhe një fotografi ku shihet një pjesë e xhirimit të këtij klipi.

Të plotë gjithë videon, do e shohim me 17 tetor./Lajmi.net/

22471991_733134893562375_1180197711_o

screenshot_1

Fjalët kyçe: Blero

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan