Mbyllet Gjysmë-maratona Prishtina 2017, garuesi nga Kenia zë vendin e parë (FOTO) – Lajmi.net
Mbyllet Gjysmë-maratona Prishtina 2017, garuesi nga Kenia zë vendin e parë (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:36, 14 May 2017
Gjysmë-maratona "Prishtina 2017" është drejt mbylljes.

Komiteti Olimpik i Kosovës ka konfirmuar fituesin e këtij edicioni të “Prishtina 2017”.

Vendin e parë e ka zënë garuesi nga Kenia, Bernard Muidi, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai është shprehur i lumtur pas garës, duke e vlerësuar pozitivisht edhe organizimin. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush