Mbajeni dorën në këtë pozicion, nuk do të besoni çfarë do të ndodhë (Video) – Lajmi.net
Mbajeni dorën në këtë pozicion, nuk do të besoni çfarë do të ndodhë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 19:41, 13 May 2017
Ne I përdorim duart për të bërë ushqimin tonë gati, apo për të vozitur.

Sidoqoftë, ka disa ushtrime të duarve të cilat ju ndihmojnë për problemet e ndryshme shëndetësore dhe për t’i vënë më shumë në funksion ato, transmeton lajmi.net

Ka disa pozicione të cilat mund t’i praktikoni, ndaj sëmundjeve, të ndihmoni në frymëmarrje më të lehtë, apo të relaksoni mendjen tuaj.

Më poshtë do të mund të njiheni se cilat janë këto pozicione. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dora, pozicion

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball